Hakkımızda
Düzenli olarak yapılan halı temizliği halının ömrünü uzatır ve çok daha iyi görünmesini sağlar. Evde en çok kullanılan ev eşyalarından biridir halı çünkü üstüne basılır, gezilir, üzerinde yemek yenir, toza, lekeye, rutubete ve bunun gibi birçok dış etken sayesinde en çabuk kirlenen ev eşyalarından biridir.

Tekstil olduğu için elde yıkanması zor, çamaşır makinesine girmesi imkansız olduğu için yıkanması çok zordur, Özellikle şehir hayatında çok fazla dışarıda elde yıkama imkanı da yoktur. Yıkanınca kurutulması da çok zordur. Ev için de ise imkansıza yakındır. Halılar en sevdiğimiz ve gerekli ev aksesuarlarıdır. Yeterince temiz olmadıklarında keyfimiz kaçar hem görsel olarak hem de sağlık bilgisi ve sağlık açısından uzun müddet kirli kalmaları iyi değildir. Hele evde küçük çocuklar ve bebekler varsa.

Sağlığınız için halılarınız bize emanet

Çocuklar için Halı Yıkama, Halıların üzerinde biriken pislikler başta solunum yolu hastalıkları olmak üzere bazı rahatsızlıklara sebep olabiliyor. Yılda 1-2 kere deneyimli sındırgalılar halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak ise halılarınızın canlı ve temiz bir görünüm arz etmesini sağlamakla kalmayacak, derinlemesine ve hijyenik bir şekilde temizlenmelerine de yol açacaktır.

10 yıllık engin tecrübesiyle siz müşterilerimizin her zaman yanındayız..

Sındırgılılar halı yıkama olarak 2008 yılında Balıkesir merkez'de faaliyetlerimize başladık. Hızla gelişen teknoloji ile yüksek performanslı halı yıkama ve sıkma makinelerini makine parkurumuza kattık. Bugün en üst düzey makinelerimiz ile %100 sağlıklı ve hijyenik yıkama yapmanın gururu içerisindeyiz.Yoğun iş tempomuz ile her gün onlarca hijyenik halı, yorgan, battaniye ve koltuk yıkamaları yapmaktayız.